Via onze B&B kunnen wij u ook de huur aanbieden van een appartement in de urbanisatie Mirador in San Juan de los Terreros (Pulpi) in Andalucië.
Het appartement dat gelegen is in de urbanisatie Mirador (een volledig afgesloten domein met parkeerzones, een gemeenschappelijk zwembad en kinderzwembad, tennisveld en speeltuin) beschikt over een terras met direct uitzicht op zee en op het zwembad.
Het appartement ligt op 800 van het strand (diverse strandbars…) en van het centrum van Terreros waar u winkels, restaurants, supermarkten… kunt vinden.
Het is 5 minuten rijden van het Geoda van Pulpi en de Golf Mundo Aguilón;10 minuten van het centrum van Aguilas; 20 minuten van Vera; 1 uur van Almeria en Murcia en 90 minuten van Alicante.
San Juan de los Terreros is een perfecte plek voor mensen van alle leeftijden!
Enkele praktische gegevens;
- appartement op de eerste verdieping
- geschikt voor 4 volwassenen en 2 kinderen
- 2 2-persoonsbedden en een stapelbed
- Airconditioning, wifi en tv
- zeezicht, zicht op de bergen en zicht op het zwembad
- woonkamer, 2 slaapkamers, 2 badkamers met douche
- open keuken met wasmachine, oven, kookplaat…
- overdekt terras met terrasmeubelen en ligzetels
- Huisdieren zijn niet toegelaten.
U kunt vrijblijvend contact opnemen met onze B&B op 0032 496 50 70 54.